If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy USB Cable EDM 51253 Black at an unbeatable price.
- Type:
- USB Cable
- Male Plug/Socket
- Colour: Black
- Material: Copper
- Characteristics: USB Connection
- Length: 5 m
- Approx. dimensions: 5 m
- Connections: USB
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Brand | EDM Product |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.