- You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart. View cart
If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy USB Cable Startech USBPNLBFBM1 USB B Black at an unbeatable price.
- Cable length: 30 cm
- Connections:
- USB B
- USB 2.0
- USB
- SATA
- RCA
- Type:
- female plug
- Male Plug
- Female/male
- Colour: Black
- Material: PVC
- Data transfer: 480 MBit/s
- Characteristics: Plug and play
- Compatible: Computers
- Form factor: Straight
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 1 cm |
| Brand | Startech |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |


















There are no reviews yet.