If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy USB to Ethernet Adapter Aisens A109-0341 USB 3.1 Silver 15 cm at an unbeatable price.
- Connections:
- USB 3.1
- Ethernet LAN
- USB-C
- RJ45
- Colour: Silver
- Cable length: 15 cm
- Year: 2019
- Certificate:
- RoHS
- CE
- Type: Female/male
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27.432 × 37.338 × 7.874 cm |
| Brand | Aisens |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.