- You cannot add "Armrest Armster FIAT 500L 2018- FACELIFT Cloth" to the cart because the product is out of stock.
Equip your vehicle with the latest industry products! Buy Windscreen cleaner Goodyear Ultima 61 cm 24″ and don’t miss out on anything!
- Size: 61 cm
- Inches: 24″
- Characteristics:
- Resistant
- Silent
- Highly adhesive grip
- Natural rubber
- Easy to set up
- Universal
- Includes:
- Instruction manual
- Adaptor
- Compatible: Universal
- Material: Natural rubber
- Valid for: Car
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 65 × 7 cm |
| Brand | Goodyear |
Customers reviews
Information
| Product Dimensions | 17.32 x 13.39 x 2.36 inches; 1.5 Pounds |
|---|---|
| Item model number | YGZ53PUBLACKS |
| Department | Womens |
| Date First Available | July 22, 2017 |
| Manufacturer | Sample |
| Raking | #17,785 in Clothing |

















There are no reviews yet.